Агропросперіс Банк – банк із іноземним капіталом (100% капітал США та Європи), який спеціалізується на фінансуванні агробізнесу, має кредитний рейтинг на інвестиційному рівному uaAA та найвищий рейтинг надійності депозитів ua1. Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер. Користувач використовує зведені дані та аналітичну інформацію для прийняття будь-яких рішень виключно на власний розсуд і Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання цих даних та аналітичної інформації. Інформація на даній сторінці не є рекламою банківських послуг. Верифіковану банком інформацію про продукти та послуги можна подивитись на офіційному сайті відповідного банку. Агропросперіс Банк відрізняється відповідальним підходом і глибокою агро експертизою при наданні фінансування.

Найбільша частка — 30% — припадає на Індію, країни Євросоюзу —23%. Найбільший попит на міжнародних ринках має пшениця, її частка у експорті групи перевищує 50%. У підприємства АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК” зареєстровано 0 торгових марок, 0 одиниць автотранспорту в користуванні, та 4 ліцензії. Закінчив Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Агропросперіс Банк — єдиний в Україні банк, який фінансує переважно малих і середніх агровиробників з площею земель від 100 га. НБУ погодив кандидатуру Сергія Щепанського 13 жовтня 2015-го, тому 15 жовтня він очолив Агропросперіс Банк. 17 липня 2015 року увійшов до складу правління АП Банку.

Підписатись на новини

Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство. Фізичних осіб, організацій, юридичних осіб, урядів, які порушують європейські цінності, права людини, безпеку, замішані в тероризмі, хто передбачений в списку ООН та ін.

 • Стан розрахунків платника податків з бюджетом може змінюватися щоденно.
 • При повному або частковому копіюванні матеріалів сайту посилання на BanksOnline.com.ua обов’язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).
 • Система оцінки фінансової стійкості компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених фінансових показників.
 • 17 жовтня 2022 року Агропросперіс Банк відкрив нове відділення у місті Києві по вул.
 • Наприклад, Ви оплачуєте гривневою карткою покупку за кордоном у доларах США – у цьому випадку банк конвертує гривню за цим курсом.
 • Східний регіон Харківська обл.Донецька обл.Луганська обл.

Компанія «Агропросперіс» представила на ринку України лінійку засобів захисту рослин, завезену за програмою прямого імпорту для власних агропідприємств, а також для реалізації національним агровиробникам. Вже декілька років обслуговуюсь в цьому кредит на картку без перевірки кредитної історії банку, нарікань немає. Дуже подобається їхній додаток — як для невеликого банку, він функціональніший ніж в деяких більш відомих фінансових установах, має хороший інтерфейс та безліч функцій. З депозитом теж проблем та затримок ніколи не було.

Умови фінансування Агропросперіс Банк

Пройдіть бізнес реєстрацію або придбайте добову ліцензію. Досвід роботи в банківській сфері — понад 20 років.

 • Повні та актуальні дані на сьогодні, доступні в бізнес пакетах або в добовій ліцензії.
 • Протягом звітного 2020 року АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “АГРОПРОСПЕРІС БАНК” не отримувало (не має наміру проводити реорганізацію) пропозицій щодо реорганізації банку з боку третіх осіб.
 • Верифіковану банком інформацію про продукти та послуги можна подивитись на офіційному сайті відповідного банку.
 • Усього відділень у Київській області – 5, у т.ч.
 • Це курси, які банк використовує під час обміну у касах відділень.

Для бізнесу окрім кредитних та партнерських програм для аграріїв банк надає послуги з розрахунково-касового обслуговування, овердрафти, кредити, депозити, картки, тощо. Керівником підприємства «АГРОПРОСПЕРІС БАНК, АТ» є Щепанський Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств мікрокредити від найкращих мфо України та організацій України. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Далі алгоритм вичитує власників ТМ, авторського права, корисних моделей, порівнює ці дані з даними ЄДР і якщо назва компанії або ПІБ співпадають, додає інформацію в досьє.

Комерційні закупівлі

2017 року Агропросперіс Банк почав надавати послуги для малого та середнього бізнесу інших галузей та залучати депозити фізичних осіб. Банк пропонує своїм вкладникам вигідні умови заощаджень у поєднанні з надійністю, яка забезпечується інвестиціями у найбільш стабільну і прибуткову галузь економіки України – сільське господарство. Інвестором банку є американський фонд NCH Capital, який з 1993 року управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд дол.

 • Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників.
 • Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб переглянути дані.
 • Пройдіть бізнес реєстрацію або придбайте добову ліцензію.
 • Основний акціонер — «Агро Холдінгс Лімітед» (Кіпр), дочірня компанія NCH Capital (США).

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об’єктивним. Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних мікрокредити від найкращих мфо України даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. При переоформленні депозита (по моїй заяві) вклад зняли з пролангації і не переоформили на наступний термін.

Який офіційний сайт у підприємства «АГРОПРОСПЕРІС БАНК, АТ»?

Розділ містить інформацію про зв’язки мікрокредити від мфо 2027 компанії з фізичними особами.

В цих держалах плани-графіки оприлюднюють Держпраці, Пожежники та ще 39 органів нагляду та контролю. Алгоритми VKURSI машинним методом вичитують і пов’язують інформацію з різних офіційних джерел. Основний акціонер — «Агро Холдінгс Лімітед» (Кіпр), дочірня компанія NCH Capital (США). На сьогодні між елеваторами та портами курсують 300 власних вагонів. Сумська, Чернігівська, Харківська, Полтавська, Вінницька, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Рівненська, Волинька і Львівська області. Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

Сторінки про відділення банків у Києві й області

Не задоволена, вважаю що досить відомий банк повинен бути більш клієнтоорієнтованим. — Для нашого банку агросектор — це 100% наших позичальників, це наш пріоритет №1. Незмінно ми фінансували аграріїв, які обробляють загальний земельний банк від 100 га та отримують основний дохід від вирощування кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої та ріпаку. Результат – система формує зведене судове досьє на компанію, яке дозволяє за лічені хвилини проаналізувати судові документи в яких згадується компанія, навіть якщо їх 1000 та зрозуміти їх суть або виявити ймовірні ризики. Отримайте ключову інформацію про фірму АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”. Юридична інформація про фірму допоможе власнику в прийняттi рішення, співпрацювати з контрагентом або уникнути. Ці подробиці знаходяться у відкритих держреєстрах.

— 2-е місце в рейтингу «ТОП-8 експортерів насіння соняшника 2016 року». «Агропросперіс» — група компаній, яка надає повний комплекс товарів та послуг для вирощування зернових та олійних культур, фінансування їх виробництва, а потім зберігання та продажу врожаїв на світові ринки. Система оцінки ринкової потужності та динамічності компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених економічних показників.

Переказати з картки на картку Агропросперіс Банк

За цими курсами можна обміняти валюту в онлайн кабінеті банку, зазвичай операція проводиться з однієї картки на іншу. Наприклад, при купівлі долара США клієнт оплачує гривневу картку, а валюту отримує на доларову картку. Мікрокредитування – це єдиний в Україні банк, який кредитує виключно малих і середніх агровиробників. Банк надає фінансування під заставу майбутнього врожаю або зерна на елеваторі та став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки.

агропросперіс банк

З лютого 2016 року банк веде фінансову діяльність під новим брендом — мікрокредит в Україні і став першою в Україні фінустановою, яка надає фінансування виробникам зерна під аграрні розписки. За кілька років малі та середні фермери отримали в банку близько 1 млрд грн кредитних коштів. Напередодні, 16 липня, Agro Holdings Limited, дочірня компанія NCH Capital, уклала угоду з придбання Астра Банку, який був зареєстрований у 2007 році, а у 2015-му визнаний неплатоспроможним. Цей веб-сайт створений та супроводжується за підтримки Європейського Союзу. За його зміст відповідальна винятково ініціатива EU4Business, він не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу. Ще у лютому Податковий комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт про скасування 2% податку для ФОП.

До 17,75% річних за депозитом в Агропросперіс Банку

Дякуючи, чуткости и внимательности” персонала банка, дед потерял порядка 20 т. гривень … Обидно, наука, но вот зделать ничего нельзя… А вот как … EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим та середнім підприємствам у шести країнах Східного партнерства ефективніше реалізовувати свій потенціал і стимулювати економічне зростання. Для новинних та інтернет-видань обов’язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину. Як давно Агропросперіс Банк підтримує саме сільгоспвиробників? Чи вдалося цій установі побудувати довірливі відносини?

 • Ці зобов’язання можуть бути оформлені як затверджені кредитні ліміти по кредитних картках та овердрафти, але Банк у 2020 році такі послуги не надавав.
 • З нагоди відкриття Агропросперіс Банк дарує новим клієнтам додатково +0,5% до відсоткової ставки при розміщенні депозиту у перші 30 днів з дня відкриття.
 • Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней.
 • Західний регіон Волинська обл.Закарпатська обл.Івано-Франківська обл.Львівська обл.Рівненська обл.Тернопільська обл.Хмельницька обл.Чернівецька обл.
 • ДФСУ оприлюднює свої плани окремо на своєму офіційному сайті у розділі “План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік.
 • Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк.
 • Керівником підприємства «АГРОПРОСПЕРІС БАНК, АТ» є Щепанський Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

”Агропросперіс Банк” надає професійне фінансування оборотного капіталу українським виробникам зерна. Окрім цього, контролюючі органи можуть вносити зміни в план-графік перевірок, наприклад ДФСУ в минулому році змінювала план щомісяця.

Це курси, які банк використовує під час обміну у касах відділень. Для перегляду висот необхідна наявність на карті хоча б однієї з ліній — лінії маршруту або лінії відстаней. При використанні інформації, посилання на banker.ua обов’язкове.

 • В 2 відділені банку я уклала короткостроковий депозитний договір.
 • Унікальний модуль аналітики VKURSI Tender BI – формує зведене досьє на учасника/замовника системи електронних закупівель Prozorro.
 • Незмінно ми фінансували аграріїв, які обробляють загальний земельний банк від 100 га та отримують основний дохід від вирощування кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої та ріпаку.

Адже ми не обмежуємося лише кредитуванням, а дивимося на нашу співпрацю ширше. Ми консультуємо, радимо і ділимося досвідом, отриманим за 12 років Групою «Агропросперіс» на 400 тис. Маючи багаторічний успішний досвід, Агропросперіс дає своїм клієнтам можливість переймати його та користуватися послугами Групи, тому для них є уже не просто банком, а надійним бізнес-партнером. Згідно https://www.templadosa.com/novye-mikrozajmy-onlajn-na-kartu-v-ukraine/ з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» має статус — зареєстровано. В 2 відділені банку я уклала короткостроковий депозитний договір. При цьому з співробітником банку оговорювались умови при яких я можу достроково розірвати договір і повернути свої кошти без банківських %%.

Comentarios

comentarios